• Головна
  • У Тернопільському медуніверситеті представили новообраного ректора
17:00, 27 лютого 2015 р.

У Тернопільському медуніверситеті представили новообраного ректора

Представлення новообраного ректора Тернопільського державного медичного університету ім. І. Горбачевського Михайла Корди відбулося сьогодні, 27 лютого.

Щоб представити ректора на відкрите засідання Вченої ради університету прибув начальник відділу освіти Міністерства охорони здоров’я України Юрій П’ятницький.

«За дорученням департаменту дозвольте висловити вітання від усіх членів нашого колективу, - зазначив Юрій П’ятницький. -  Ми сподіваємося, що ви , як знана у Міністерстві людина, яка обрана колективом в повній відповідності до вимог Закону «Про вищу освіту» маєте всі повноваження, можливості та завдання забезпечити подальший розвиток університету в тому напрямку, який обере ваш колектив».

«Медичний університет десятками років плекає найкращі освітні традиції. Ви здобули серйозні наукові досягнення. Ваших випускників  надзвичайно цінують у Україні та поза її межами. Ми пишаємося школою медицини, яка продукує кращих спеціалістів. Знаючи ваші традиції, вірю, що як велика згуртована родина ви примножите ці здобутки, - підкреслив Іван Крисак. – Дай Боже вашому керманичу здоров’я і наснаги вести колектив сьогоднішніми нелегкихми дорогами. Вірю, що його наміри співпадають з бажаннями колективу, тож примножуйте професорський склад та збільшуйте чисельність студентства нашого краю».

Привітали Михайла Корду і керівники медичних закладів області.

Ректор Тернопільського державного університету ім. І. Горбачевського Михайло Корда висловив подяку за підтримку університетській громаді.

«Я впевнений, що наш університет має величезний потенціал, який дозволить нам розвиватися надалі, тому, що тут працюють висококваліфіковані фахівці. Ми зможемо зробити наш університет ще кращим. Навчальному закладу потрібно постійно розвиватися. Головне при запровадженні нового порядку – збереження потенціалу минулого на засадах відкритості. Демократизація, децентралізація управління, розширення повноважень університетської спільноти в розробці та реалізації рішень щодо функціонування університету, підвищення ролі студентського самоврядування – це ті основні принципи, на яких повинен і буде будуватися університет» - констатував Михайло Корда.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільський медуніверситет #новообраний ректор
live comments feed...