• Головна
  • На Тернопільщині з майже 300 захисних споруд до укриття населення готові… чотири
13:00, 28 лютого 2015 р.

На Тернопільщині з майже 300 захисних споруд до укриття населення готові… чотири

Станом на 26 лютого на Тернопільщині перевірено 263 захисні споруди. За результатами перевірок складено 91 адміністративний протокол.

Про це повідомив начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС України в області Ігор Греса під час чергового засідання обласної комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відбулося засідання 27 лютого під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Леоніда Бицюри.

За словами Ігоря Івановича, на території області знаходиться 544 захисних споруди цивільного захисту, з них 66 – сховищ та 478 радіаційних укриттів.

«Згідно з результатами перевірки, з 263 захисних споруд до укриття населення готовими є 4, обмежено готові - 165, не готові – 94, - констатував Ігор Іванович. – Порівняно з минулим роком зменшилася кількість неготових захисних споруд зі 105 до 94. Адже балансоутримувачі 11 захисних споруд спромоглися  покращити їх стан готовності. Згідно завершеного графіку, перевірки захисних споруд будуть завершені у березні».

Голова обласної комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Бицюра доручив місцевим органам виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування взяти на жорсткий контроль виконання завдань щодо термінового усунення недоліків та здійснення балансоутримувачами захисних споруд цивільного захисту заходів з приведення в готовність до застосування тих споруд, які за результатами перевірки визнані неготовими до використання за призначенням.

«До 30 квітня управління з питань цивільного захисту населення обласної державної адміністрації повинно підготувати та провести засідання обласної комісії з організації заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту області, на якому розглянути проблемні питання та заслухати голів районних інвентаризаційних комісій, де найнижчі показники по інвентаризації захисних споруд, - наголосив Леонід Олексійович. – Також до 1 вересня місцеві органи виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування мають здійснити заходи щодо завершення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, розташованих на підпорядкованих територіях».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #захисні споруди

Коментарі

Оголошення
live comments feed...