• Головна
  • Кого з жінок на Тернопільщині можуть мобілізувати
10:15, 3 березня 2015 р.

Кого з жінок на Тернопільщині можуть мобілізувати

Двох жінок з Тернопільщини уже мобілізовано до Збройних сил України. Обидві вони є медпрацівниками.

За даними військового комісара області Володимира Катинського, в армію можуть призвати тих жінок, які або мають необхідну спеціалізацію, або є військовозобов’язаними.

«Це можуть бути молодші медичні працівники, радіотелефоністки та радіотелеграфістки, кухарки, оператори ПВО. Серед військовозобов’язаних жінок-офіцерів можуть призвати лікарів. А ще виховників для роботи з особовим складом. Мова іде в тому  числі про психологів, хоча таких вакансій зараз – одиниці», – уточнив Катинський.

Він також повідомив, що область уже отримала план на другий етап 4-ої хвилі мобілізації і висловив сподівання, що його буде виконано.

«З села необхідно по 1-3 чоловіки і ми виконаємо план. Тоді нас не будуть ганьбити, що Тернопільщина патріотична тільки на папері. Наразі ж потрібно нашу громаду і органи місцевого самоврядування питати, чому на першому етапі область не виконала план призову», – додав військовий комісар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#жінки #АТО
ТОП новини
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
"Водії не чекали таких радикальних заходів від ТЦК, автомобілі масово перевірятимуть": мобілізація, повістки і покарання
Оголошення
live comments feed...