• Головна
  • У Тернополі на «Алясці» невідомий з пістолетом пограбував магазин
16:00, 2 березня 2015 р.

У Тернополі на «Алясці» невідомий з пістолетом пограбував магазин

У Тернополі  у вихідні пограбували магазин, а в районі – підприємця.

Магазин на Алясці було пограбовано з особливою зухвалістю: грабіжник не приховував свого обличчя маскою, просто зайшов в магазин з пістолетом і, погрожуючи зброєю, забрав з каси всі гроші.

А в Гусятинському районні ввечері невідомий ударом ззаду по голові важким предметом  «відключив» місцевого підприємця, і викрав у нього 20 тис. грн та 600 доларів

«Чим складніша економічна ситуація в державі, тим погіршується кримінальна обстановка», – констатував начальник обласного управління міліції Олександр Богомол.

За його словами, активізувалися і злодії, які зараз активно ходять по під’їздах і, смикаючи за ручки, шукають, які двері є незачинені і в разі удачі викрадають сумки чи одяг з коридорів.

Окрім цього, у вихідні у Кременці невідомий ошукав місцевого жителя, який продавав автомобіль BMW-525. Замість справжніх грошей шахрай розрахувався сувенірними доларами, після чого одразу поїхав на придбаному автомобілі. Було темно і продавець побачив, що купюри несправжні, лише після того, як невідомий уже утік.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#грабіж

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...