• Головна
  • У Тернополі автомайданівці готують сюрприз до 8 березня
12:00, 4 березня 2015 р.

У Тернополі автомайданівці готують сюрприз до 8 березня

Представники ГО «Автомайдан Тернопіль»  готуватимуть різні страви в рамках заходу «З доброю стравою на добру справу». Це традиційний ярмарок, де Ігор Парій з командою поварів пригощає тернополян смачними стравами.

Відтак 8 березня на бульварі Данила Галицього з 13 до 15 год. автомайданівці пригощатимуть тернополян стравами власного виробництва, пишуть Тернополяни

«Ми обіцяємо потішити дівчат, жіночок смачнющими стравами а ще забезпечимо вам святковий настрій. Отож, приходьте у неділю на бульвар Данила Галицького з 13 до 15 год. І пам"ятайте, кошти, вирученіі від продажу страв підуть на потреби бійців АТО. ГО «Автомайдан Тернопіль» одним заходом робить дві добрих страви: частує тернополян та допомагає українській армії», - пишуть активісти у соціальній мережі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #автомайданівці #8 березня
Оголошення