• Головна
  • Держава оцінила життя героїв, які полягли на Майдані, у якісь 120 тис. грн
12:30, 4 березня 2015 р.

Держава оцінила життя героїв, які полягли на Майдані, у якісь 120 тис. грн

Одноразову соціальну допомогу особам, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі в масових акціях громадського протесту, що відбулися в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, виплатили в області.

Водночас суми, які отримали потерпілі або родичі загиблих, демонструють цинізм влади.

Зокрема, як повідомила заступник  начальника управління організації надання соціальних послуг департаменту – начальник відділу координації та контролю діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги Оксана Смолій, одноразову грошову допомогу в області отримало 5 осіб зазначеної категорії - по 60,9 тис. грн кожному.

За її словами, 5 членів сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту у вказаний період, отримали з коштів резервного фонду державного бюджету одноразову допомогу на загальну суму 609,0 тис. грн., тобто по 121,8 тис. гривень.

«Грошова допомога – це найменше, що можна зробити для тих, хто проявив відвагу під час Революції Гідності, а також для сімей тих, хто на Майдані поклав життя», – зазначив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський.

Водночас як саме держава продовжить опікуватися родичами загиблих і яким чином спробує компенсувати їм непосильну втрату він не уточнив.

Як запевнили в ОДА, принаймні заборгованості по даних видах матаріальних допомог в області не було.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#майдан
ТОП новини
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
Чоловіки із цих підприємств втратять бронювання, з 1 вересня ТЦК шукатиме їх на кожному кроці: мобілізація та нові заходи
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
Оголошення