• Головна
  • На тернопільських чиновників чекає суттєве скорочення
12:00, 10 вересня 2011 р.

На тернопільських чиновників чекає суттєве скорочення

Про це йдеться у відповідному розпорядженні на сайті голови держави. "Кабінету міністрів затвердити до 15 жовтня 2011 року граничну чисельність працівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади", - зазначається у документі.

Окрім цього, президент доручив міністерствам проаналізувати стан виконання актів і доручень оптимізації системи центральних органів виконавчої влади. Зокрема в розпорядженні наголошується, що міністерства і центральні органи виконавчої влади повинні подати у двотижневий строк пропозиції щодо приведення кількості заступників керівників центральних органів виконавчої влади у відповідність із вимогами закону України "Про центральні органи виконавчої влади".

Робочій групі з опрацювання питань доручено "здійснювати моніторинг стану виконання міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади заходів щодо завершення оптимізації системи центральних органів виконавчої влади". Розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.

Згадуючи передвиборну кампанію Партії регіонів під час останніх виборів, не виключено, що чиновникам доволі часто доведеться робити вибір між безробіттям та членством в Партії регіонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...