• Головна
  • На Тернопіллі влада просить фермерів «добровільно і безкорисливо» здати по 50 гривень з гектара
21:10, 10 вересня 2011 р.

На Тернопіллі влада просить фермерів «добровільно і безкорисливо» здати по 50 гривень з гектара

При райадміністраціях Тернопільської області створили спеціальні фонди, що просять наповнити грошима місцевих фермерів. Цю інформацію, розповсюджену нардепом Василем Деревляним, підтвердила СБУ, відповідаючи на звернення депутата.

Він заявляв, що власників сільгосппідприємств викликають в адміністрації, і змушують здавати гроші, морально тиснучи та погрожуючи їм.

У той же час у своєму листі СБУ зазначила, що "керівництво райадміністрацій звернулося з проханням надати добровільні безкорисливі пожертви у приблизному розрахунку по 50 гривень з гектара землі, що перебуває у користуванні підприємства. Вказане прохання носило виключно рекомендаційний характер, та не мало жодних ознак примусу та вимагання".

Одночасно з відповіддю СБУ до нардепа надійшла відповідь на аналогічне звернення від обласної Прокуратури. Там, однак, зазначають, що ніяких фактів вимагання не виявили. Одночасно повідомляють, що і жодних спеціальних фондів адміністрації не створювали.

Деревляний вважає, що контролюючі органи або не до кінця перевірили інформацію, або подають завідомо неправдиві дані. Він поскаржився на роботу місцевих правоохоронців та райадміністрації в генпрокуратуру.
Джерело: Gazeta.ua

На Тернопіллі влада просить фермерів «добровільно і безкорисливо» здати по 50 гривень з гектара, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...