• Головна
  • На Тернопільщині колесо, яке відірвалося від “Mersedes”, травмувало перехожого
11:45, 10 березня 2015 р.

На Тернопільщині колесо, яке відірвалося від “Mersedes”, травмувало перехожого

Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася у селі Дунаїв Кременецького району дев’ятого березня. Інформацію про це телефоном повідомив невідомий. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група.

Як з’ясувалося, на автодорозі Кременець-Почаїв під час руху від автофургону автомобіля Мерседес-Бенц відірвалося запасне колесо та нанесло тілесні ушкодження місцевому мешканцю, 1959 року народження.

Чоловік рухався узбіччям дороги. Керував автівкою львів’янин. Потерпілого із забоєм головного мозку та іншими травмами доставили в реанімаційне відділення Кременецької райлікарні. За попередньою інформацією, колесо відірвалося, оскільки було погано закріплене.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #колесо #“Mersedes” #травмувало перехожого
Оголошення
live comments feed...