• Головна
  • На Тернопільщині знижується кількість захворюваності на грип
14:00, 11 березня 2015 р.

На Тернопільщині знижується кількість захворюваності на грип

Впродовж минулого тижня санепідеміологи Тернопільщини зафіксували зниження на 6,9% кількості захворювань на грип та ГРВІ.

Показник захворюваності склав 39,1 випадки, що становить 83,4% до орієнтовного розрахункового показника визначення початку епідемії.

«Кількість госпіталізованих хворих за тиждень - 270 осіб, з них 171 дитина. Зареєстровано 1 випадок тяжкої гострої респіраторної інфекції», - повідомили Тернополянам у головному управлінні Держсанепідслужби у Тернопільській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #грип #ГРВІ

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
"Несамовитий дощ і гроза ринуть потоками на тлі спеки, негода пре тільки в конкретні області": де в Україні буде злива?
Оголошення
live comments feed...