• Головна
  • Новий супермаркет «Новус Україна» відкрився в Тернополі
16:30, 12 вересня 2011 р.

Новий супермаркет «Новус Україна» відкрився в Тернополі

9 вересня 2011 року у Тернополі, в торговельному центрі на вулиці Перля, 3, відкрився супермаркет «Новус Україна». Про цей супермаркет кажуть "супермаркет з прибалтійським акцентом".

NOVUS – мережа супермаркетів та торгових центрів, що знаходиться на етапі динамічного розвитку. Інвестує в роздрібний бізнес великий литовський холдинг BT INVEST. Компанія BT INVEST заснована колишніми акціонерами найбільшого українського виробника  соків «САНДОРА» Ігорем Беззубом та Раймондасом Туменасом для управління девелоперськими та  роздрібними проектами.

Мережа NOVUS активно розвивається.  Лише у першому півріччі  2011 року Компанія пвідкриває 3  супермаркети: в Борисполі (ТРЦ AeroMall), в Тернополі та Севастополі.

NOVUS запроваджує нові стандарти торгівлі. Тут дійсно пропонують покупцю якісні, свіжі та смачні продукти, турбуються про клієнта та його вигоду.
На полицях супермаркету покупці можуть знайти більше 15 000 найменувань товарів: овочі та фрукти, риба та морепродукти, молочна продукція та крупи, маринади та солодощі, побутова хімія й товари особистої гігієни, одяг та товари для дітей, товари для відпочинку тощо.

Уся продукція свіжа, а покупців чекає приємна несподіванка - після 20.00 на усю продукцію кулінарії надаються знижки до 40%, щоб усе приготоване дбайливими руками кухарів і кулінарів було реалізоване і спожите в день виготовлення.

Під час святкового відкриття супермаркету «Новус Україна» покупцям було запропоновано розважальну програму.в


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...