![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
11:15, 12 березня 2015 р.
Пасажири в тернопільських маршрутках влаштували флеш-моб
Жителі Тернополя у міських маршрутках влаштували флеш-моб до 150-ї річниці від дня першого публічного виконання Державного Гімну та 200-річчя від дня народження автора музики Гімну України Михайла Вербицького.
Цілий день активісти громадської організації «Ідея нації» їздили в громадському транспорті розповідали пасажирам про визначних українців і разом виконували гімн України. Тернополянки кажуть, що люди радо підтримували акцію: співали стоячи із рукою на серці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
10:48, 23 липня
16:50, 16 липня
live comments feed...