![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
10:00, 16 березня 2015 р.
На Тернопільщині сільський голова взяв хабар за вплив на голосування депутатів
Керівника сільської ради притягнуто до кримінальної відповідальності за зловживання впливом.
Суд виніс вирок у кримінальному провадженні, розслідуваному стосовно керівника одного з сіл Чортківського району за одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття позитивного рішення сесією органу місцевого самоврядування.
Встановлено, що посадовець одержала для себе 3 000 гривень неправомірної вигоди за вплив на депутатів сільської ради щодо позитивного голосування ними за рішення про надання підприємцю в оренду частини приміщення адміністративної будівлі.
За цим фактом розслідувано кримінальне провадження, обвинувальний акт у якому прокуратурою району направлено до суду за ч.2 ст.369-2 КК України (зловживання впливом).
Вироком Чортківського районного суду обвинувачену визнано винною та призначення покарання у виді штрафу в розмірі 12 750 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
10:52, 19 липня
1
10:57, 23 липня
78
14:42, 22 липня
58
live comments feed...