• Головна
  • Здійснити гідний вчинок просто. Тернополяни мають такий шанс...
23:45, 25 вересня 2011 р.

Здійснити гідний вчинок просто. Тернополяни мають такий шанс...

Кожний з нас, ідучи своїм життєвим шляхом, часом аналізує свої кроки - що зроблено? Часто ми самі собі не признаємося в тому, що навіть дерево посадити не було нагоди.  Гостро відчуваємо, що суспільству бракує доброти, але у щоденних клопотах живемо так, неначе загальнолюдські цінності – це щось матеріальне.

І надто пафосними видаються слова Доброчинність, Милосердя, Безкорисність, Самопожертва, Шляхетність. І відступає на задній план, відкладається на потім Вчинок.

А разом з тим здійснити свій Вчинок може кожний. Хтось зводить храм, хтось виховує прийомних дітей, хтось допомагає грішми знедоленим. Для цього потрібні особливі здібності і можливості.

Але є добра справа, що доступна чи не кожному. Це – донорство крові. Поділившись часточкою своєї крові, кожний з нас може подарувати усмішку молодій матері, ніжний рум’янець дитині, теплий промінь порятунку хворому.

Ось що розповідає відповідальний за службу крові в Тернопільській міській комунальній лікарні №3, завідувач відділенні анестезіології та інтенсивної терапії, лікар-анестезіолог вищої категорії Андрій Васильович Горішний.

-         Коли у людське  життя приходить біль, усі поспішають по допомогу до лікарів. І саме медики, як ніхто, розуміють ціну страждання і цінність здоров’я. Часто донорство  -  шанс на життя. Тому вже 4 роки поспіль  ми проводимо День Донора. Цього року День Донора в Міській комунальній лікарні №3 проводиться 30 вересня.

- Здати кров може будь-хто?

-         Стати донором крові може громадянин України у віці від 18 до 60 років, який не має медичних протипоказів. При собі потрібно мати паспорт. Ми дотримуємося усіх вимог закону про донорство крові. У нас в спеціальному блоці потенційних донорів оглядає терапевт, швидко проводяться необхідні аналізи. Ми чекаємо усіх бажаючих з 10.00 до 14.00. Щороку до нас приходять близько 100 таких благородних людей.

- Хто ці люди - донори?

- Звичайні тернополяни. Перш за все – наші медики. Лікарі, медперсонал, адміністрація. Вони здають кров самі, приводять своїх друзів і родичів. Щороку здають кров наш головний лікар і начмед. Долучаються до доброї справи також друзі і родичі наших пацієнтів, а також колишні пацієнти. Приходять зовсім сторонні, але небайдужі люди. Є серед них донори зі стажем, багато молоді.

Нагадуємо, 30 вересня з 10.00 до 14.00 в Тернопільській міській комунальній лікарні №3 проводиться День Донора.
Долучитися до числа донорів - важливо і почесно, а сама процедура забору донорської крові проходить під пильним наглядом лікарів і викликає лише позитивні емоції. Адже людина, здаючи кров, усвідомлює, що цей вчинок може стати найголовнішим у житті.

Зголосіться.
Вас чекають.

Довідки :55 09 15, 55 09 16

Здійснити гідний вчинок просто. Тернополяни мають такий шанс..., фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...