• Головна
  • Цими вихідними місто Лева запрошує «На каву до Львова»
11:30, 23 вересня 2011 р.

Цими вихідними місто Лева запрошує «На каву до Львова»

Вже цього тижня у Львові розпочнеться V Міське свято кави «На каву до Львова», на якому готуватимуть та пригощатимуть найсмачнішою кавою, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Свято триватиме з 23 до 25 вересня. ьогоріч Свято кави поєднає в собі як традиційні заходи, так і багато нового для того, щоб кожен зміг відчути особливість свята. Так, львів’янам та гостям свята слід очікувати на Кавовий ярмарок на площі Ринок – цьогорічне дійство пройде на північній частині площі Ринок, Кавовий тур Короля і Королеви, де короновані особи та гості свята зможуть обрати найгостиннішу кав’ярню із найсмачнішою кавою та віддати за неї свій голос, голосування за найкращу каву у улюбленій кав’ярні. Також відбудеться вже традиційні номінації «Кава і до кави», «Кав’ярня – відкриття року», а також «Кавова легенда Львова».

«Буде традиційний кавовий ярмарок на пл. Ринок, де львівські кав’ярні зможуть представити  все, що вони придумали за рік і що вони досягнули за рік: фестивальні напої, фестивальна кава. Це традиційно відбудеться на північній стороні пл. Ринок. Також буде традиційний кавовий тур Короля з Королевою. Він відбудеться в неділю, 25 вересня. Традиційно король з королевою поїдуть в подорож кав’ярнями», - розповів організатор V Міського свята кави «На каву до Львова» Андрій Сидор.

Щодо традиційного голосування за найкращу кав’ярню, то багаторазовий переможець у цій номінації «Світ кави» цього року участь у змаганні брати не буде.

Для тих, хто віддаватиме свій голос за найкращу кав’ярню передбачений приз.

«З 23 вересня в усіх кав’ярнях-учасницях будуть встановлені скриньки для голосування, куди можна буде кинути бюлетень та віддати голос за найкращу каву.

В останній день свята, 25 вересня, на головній сцені буде лотерея за корінцями від лотерейних квитків, головним призом яких буде подорож, яку подарує «Свято кави» та «Турецькі авіалінії» до Стамбулу. Переможець зможе поїхати в Стамбул, спробувати справжню турецьку каву. Це головний приз. Також будуть призи від партнерів свята», - зазначив організатор V Міського свята кави «На каву до Львова» Андрій Сидор.

Окрім розважального характеру, на цей раз Свято кави отримало і професійний статус. 24 вересня у Львові відбудеться Західноукраїнський Чемпіонат Баріста, що проходить під егідою SCAE в Україні (Європейська Асоціація Спеціалізації Кави). До участі у чемпіонаті збираються найкращі баріста зі Львова та західного регіону України, зокрема представники кав’ярень, що беруть участь у святі. Переможці цього туру згодом відправляться в Київ щоб позмагатися за головний приз та можливість представляти Україну на міжнародному рівні.

Привернуло Свято кави до себе і загальнонаціональну увагу одного з українських телеканалів. Так в суботу, 24 вересня, на пл. Ринок відбудеться зйомка одного з кулінарних телешоу під час Кавового ярмарку.

Окрім цього, на Святі кави відбудеться перший львівський благодійний забіг «На каву до Львова» на 8 км від с. Сокільники до пл. Ринок. Кошти, які отримають організатори від реєстраційних та благодійних внесків, підуть на підтримку на розвиток проекту «Соціальне таксі» - службу транспортування осіб з особливими потребами у Львові. Забіг відбудеться в неділю, 25 вересня, і розпочнеться о 13.00 год., інформує Галінфо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...