• Головна
  • Серед студентів побільшало злочинців, а серед пенсіонерів - жертв
14:40, 20 вересня 2011 р.

Серед студентів побільшало злочинців, а серед пенсіонерів - жертв

В Україні різко збільшилася кількість осіб, що потерпають від злочинності. За статистичними даними, кількість пенсіонерів, які потерпіли від злочинів, за вісім місяців цього року збільшилася, порівняно з аналогічним періодом минулого року, на 41,2%. Із них 377 осіб загинуло.

Про це ЗІКу повідомили у прес-службі народного депутата, першого заступника голови Комітету ВР України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Геннадія Москаля.

Кількість потерпілих іноземців збільшилася на 24,6% (із них 62 чоловік загинуло); працівників фінансово-кредитної сфери – на 84,2% (дві особи загинули); лікарів – на 29,4% (шість осіб загинули); листонош – на 55% (двоє загинули); працівників пошти – на 52,9% (двоє загинули); керівників підприємств – на 76,5% (24 особи загинули).

Різко зросла кількість потерпілих від злочинності й серед неповнолітніх.

Так, за вісім місяців цього року статистика умисних вбивств по відношенню до неповнолітніх збільшилася на 46,4%; умисних вбивств двох або більше осіб – на 133,3%; зґвалтувань – на 28,4%; умисних тяжких тілесних ушкоджень – на 28,4%; дорожньо-транспортних пригод – на 8,1%.

Водночас помітно збільшилася кількість злочинців у середовищі студентів та учнів різних навчальних закладів. Зокрема, серед студентів вищих учбових закладів, цей показник збільшився на 32%. Серед учнів ПТУ – на 43,3%, а серед учнів середніх навчальних закладів – на 26,4%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...