• Головна
  • Юридичну допомогу від «Самопомочі» отримали більше тисячі громадян
09:45, 6 квітня 2015 р.

Юридичну допомогу від «Самопомочі» отримали більше тисячі громадян

Безкоштовну первинну юридичну допомогу від міського осередку "Самопомочі" вже отримали 1075 людей. За результатами звернень, окрім консультацій та покрокових інстструкцій, юристи ГО написали білизько сотні звернень та склали десяток позовних заяв.

Зараз на офісі організації працює чотири юристи по різних напрямках. Двоє курують цивільну та госпдарську сфери, один працює по питаннях пенсійного забезпечення, пільг та субсидій, один фахівець допомагає по питаннях котрі стосуються учасників АТО.

- Юридична допомога – безтерміновий захід, - каже заступник голови осередку Олег Нитка. - Юристи приймають щодня, крім вихідних, з 9 до 18 години. Прийом за попереднім записом. Для людей, як показує практика, можливість отримати кваліфіковану безоплатну допомогу дуже важлива. Ті люди, які зверталися в перші тижні роботи юридичної допомоги зараз приходять з словами вдячності, адже вирішили свої проблеми.

Одне з завдань "Самопомочі" не просто допомогти, а пояснити ситуацію та проблему, показати механізми і алгоритми її вирішення.

- Більшість громадян, яким допомогли, зараз можуть консультувати з вирішення схожих до своїх проблем сусідів, рідних, друзів, - каже юрист "Самопомочі" Ірина Відловська.

ДОВІДКА

Отримати юридичну допомогу можна в офісі ГО по вулиці Руській, 52 (2 поверх). Телефон для довідок та попереднього запису 098-207-27-27.

#самопоміч Тернопіль #самопоміч в Тернополі #Андрій Грицишин #Олег Нитка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...