• Головна
  • Регіонали в будь-який момент можуть позбавити пільг мільйони українців
14:00, 23 вересня 2011 р.

Регіонали в будь-який момент можуть позбавити пільг мільйони українців

Ліквідація законних соціальних гарантій мільйонів українських громадян може відбутися в будь-який момент - відповідна законодавча ініціатива готова до остаточного затвердження у Верховній Раді, - інформує "Відголос". - Парламентський комітет з правосуддя, очолюваний регіоналом Сергієм Ківаловим, схвалив законопроект "Про гарантії держави щодо виконання рішень судів", до прийняття у другому читанні та в цілому. І як наслідок, документ може бути проголосований у Верховній Раді в будь-який підходящий для цього момент, починаючи з сьогоднішнього дня.

Важливо, що назва цього документа не відображає суть законопроекту. А мова в ньому йде про непряме, але, тим не менш, вельми реальне скасування соціальних гарантій та пільг мільйонам українців.

Суть документа - з соціальних законів вилучаються конкретні розміри соціальних виплат, а Кабміну надаються повноваження щодо встановлення цих самих розмірів своїми постановами.

Нагадаємо, 20 вересня учасники мітингу під Верховною радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами.

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко вийшов до мітингувальників під Верховною радою і заявив, що без їх представників ніякого рішення щодо зміни пільг не буде.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...