• Головна
  • Як на Тернопільщині зустрічали звільненого з полону «кіборга»?
09:00, 9 квітня 2015 р.

Як на Тернопільщині зустрічали звільненого з полону «кіборга»?

Стомлений і щасливий, тернопільський кіборг Володимир Маюк повернувся додому. Ще у січні боєць потрапив у полон. Відтоді рідні щодня молилися і благали, аби їх захисник залишився живим.

Володимир Маюк захищав донецький аеропорт, не шкодуючи здоров‘я. Навіть після контузії він повернувся на фронт. У полон він потрапив, коли йшов на разом з побратимами на допомогу товаришам. Через сильний туман хлопці збилися з курсу і натрапили просто на бойовиків. Терористи навіть зняли солдатів на відео і виклали його в інтернет.  Саме завдяки йому батьки дізналися, де їх син.

Днями стало відомо, що Володимир Маюк потрапив до числа 16 українців, яких звільнили з полону. Матір бійця пані Ярослава зізнається до останнього не вірила. Лишень, коли зателефонувала донька і сказала, що Володимир вийшов з автобуса, заплакала від щастя.

Звільненого бійця урочисто зустрічало все село. Діти із синьо-жовтими прапорцями, квітами, повітряними кульками вигукували «Герой» та аплодували Володимиру, урочисто вручили йому коровай та декламували патріотичні вірші.

#Тернопільщина #"кіборг" #полон

Коментарі

Оголошення
live comments feed...