• Головна
  • Малозабезпеченим тернополянам безкоштовно роздаватимуть продуктові набори до Великодніх свят
21:00, 9 квітня 2015 р.

Малозабезпеченим тернополянам безкоштовно роздаватимуть продуктові набори до Великодніх свят

Одиноким, інвалідам та ветеранам війни, які зареєстровані в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради, розвозитимуть паски та продуктові набори до Великодніх свят.

Не оминути жодної одинокої людини планують соціальні працівники. Продукти розвозитимуть додому.

«Таку акцію ми проводимо щорічно перед Великодніми святами. Роздаємо пакунки з продуктами соціально незахищеним категоріям громадян. Цього року до пакунків поклали паску, яйця, олію, крупи, цукор, солодощі, печиво, кілька видів консерви. Ми сподіваємося, що наша допомога, наші пакунки потішать одиноких людей. Розвозимо додому продуктові набори тим жителям, які не можуть прийти до нас», – відзначила соціальний працівник Світлана Олійник.

Соціальні працівники підготували продуктові набори до Великодня також для багатодітних родин та для сімей учасників антитерористичної операції. Днями їх роздаватимуть, пише ЗЗ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #продуктові набори #Великодні свята

Коментарі

ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...