• Головна
  • Тернополяни здають револьвери і карабіни
10:45, 26 вересня 2011 р.

Тернополяни здають револьвери і карабіни

У вересні на Тернопіллі триває місячник добровільної здачі зброї. Чимало людей вже скористалися можливістю позбутися небезпечних іграшок, - повідомляє Управління МВСУ в Тернопільській області. За 2 десятки днів до органів внутрішніх справ жителі області здали 108 одиниць зброї, в тому числі 77 вогнепальної.

В арсеналі - нарізна армійського взірця та мисливська. Окрім цього міліціонерам віддали понад 6 десятків гладкоствольних рушниць, половина з яких перебували у незаконному обігу. Добре, що тернополяни позбуваються саморобної вогнепальної зброї – 6 одиниць вони передали правоохоронцям.

Ужинок місячника щедрий на боєприпаси, яких міліціонери вже назбирали понад 9 сотень. Набої від різних видів вогнепальної зброї. Окрім цього жителі області принесли у дозвільні підрозділи понад три десятки спеціальних засобів. Серед зданого - газові пістолети, револьвери та пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії.

Завдяки вересневому місячнику понад 3 десятки жителів області правоохоронці не притягують до кримінальної відповідальності. Більше того, 12 одиниць зброї та спецзасобів міліціонери зареєстрували громадянам на законних підставах, 37 одиниць після ретельної перевірки ще можуть бути зареєстровані. Те, що не відповідає технічним вимогам для полювання чи самозахисту, міліціонери знищать.

Аналізуючи результати місячника за 2 декади, можна стверджувати, що до цього часу до органів внутрішніх справ жителі області добровільно здавали зброю та боєприпаси часів війни. Такі небезпечні знахідки вони підбирали під час проведення земляних робіт, ремонту старих будівель тощо. Жителі області тримали вдома небезпечні предмети, придбані в 60-70 роках минулого століття.

Так, житель Лановецького району добровільно віддав правоохоронцям карабін системи «Мосіна», який знайов під час розбирання старого будинку своїх родичів. У Підволочиському районі місцеві мешканці добровільно передали міліціонерам мисливську нарізну гвинтівку марки ТОЗ-8М. У цьому районі також здали газовий револьвер марки «Агент», придбаний за кордоном. У Тернополі місцевий житель здав ствол карабіна системи «Мосіна» та майже 4 сотні боєприпасів до нього.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...