• Головна
  • На Тернопіллі п'яні дівчата побили хлопця
12:00, 27 вересня 2011 р.

На Тернопіллі п'яні дівчата побили хлопця

Грати м'язами і демонстру­вати силу, особливо на «заградусовану» голову, дехто з хлопців полюбляє. Потім, уже витверезівши, часто кається і про­сить пробачення в тих чи того, хто під гарячу руку потрапив. Деколи від розбишакуватих хлоп­ців не відстають і представниці слабкої статі. Це засвідчує і випадок, що стався в одному з районів   Тернопілля.

Три подруги ясного дня виру­шили в лісове урочище, аби і свіжим весняним повітрям подихати, і розважитися за чаркою. Захмелівши, вирішили піти додому до однієї з них, аби посмаку­вати березовим соком. На лісовій стежці   зустріли   велосипедиста.

Помітивши дівчат, той заба­лакав з ними. І пішов разом з їхньою компанією. Дозволив двом скористатися його велосипедом, аби під'їхали до сільського обій­стя. Подолали трохи шляху і біля городів зупинилися, залишивши позичений велосипед на землі. Далі  все  й   почалося...

Як встановив районний суд, дві підсудні, перебуваючи в ста­ні   алкогольного   сп'яніння,   «без причин, з хуліганських спонукань, виражаючи явну неповагу до сус­пільства, підібраними на дорозі дерев'яними палицями» почали лупцювати велосипедиста по спині. У хід пішла нецензурщина, а ко­ли молодий чоловік пробував себе захистити, відштовхнувши войов­ничих «амазонок», то одна вда­рила його камінцем по голові ї разом з подругою лупцювала ру­ками.

Підсудні від провини не віднікувалися. Розповіли, що вони лай­кою відповіли на лайку, а вело­сипедист у них кидав камінці. Тоді й отримав удар дерев'яною палицею. Конфлікт тривав і піс­ля того, як велосипедист забрав свій транспортний засіб. Шар­пав дівчат за одяг, а вони взя­лися за палиці. Одна з підсудних не заперечила, що вдарила й камінцем.

Так несподівано прогулянка до лісу завершилася тілесними, ушкодженнями. Потерпілий отримав забійну рану потилиці та ушкод­ження спини. За хуліганство суд покарав обидвох розбишак дво­річним   «іспитовим»   терміном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...