• Головна
  • Аграрії Бучаччини відвезли великодні подарунки родинам Героїв АТО (відео)
09:45, 15 квітня 2015 р.

Аграрії Бучаччини відвезли великодні подарунки родинам Героїв АТО (відео)

Напередодні Великодніх свят родини загиблих Героїв АТО отримали великодні гостинці від аграріїв Бучаччини.

За ініціативи голови наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петра Гадза аграрії Бучаччини привітали з Великоднем родини загиблих бійців АТО. З гостинцями вони навідались до рідних Руслана Степули з Костільника та Ігора Римара з Пишківців.

«Великдень – це християнське родинне свято. Але багато Героїв віддали свої життя, аби українці змогли зустріти Великодні свята у мирі. Тому сьогодні ми зобов’язані не лише боротись за свою країну, але й мусимо пам’ятати про сім'ї тих, хто поклав своє життя захищаючи нас», - наголосив Петро Гадз.

Варто додати, що родичі загиблих Героїв АТО не чекали на приїзд аграріїв. Вони були щиро здивовані та вдячні підприємцям, які про них не забувають.

Також нагадаємо, що напередодні Великодніх свят аграрії Бучаччини і Монастирищини передали 26 тонн продуктів захисникам вітчизни. Вантажні автомобілі були заповнені усім найнеобхіднішим: 11 тонн круп, 300 кг ковбасних виробів, 300 кг копченої за домашнім рецептом баранини, 100 кг шинки, 2,5 тонни цукру, 2,5 тонни борошна, олія, макаронні вироби, хрін, картопля, хліб, паски та багато іншого. Продукти були доправлені у добровольчі батальйони і батальйон «Збруч», де несуть службу бійці із Тернопільщини.

Аграрії Бучаччини відвезли великодні подарунки родинам Героїв АТО (відео), фото-1
#ТзОВ «Бучачагрохлібпром» #Петро Гадз
Оголошення
live comments feed...