• Головна
  • УГКЦ готова власним коштом спорудити дитячий майданчик на Новому світі
22:14, 26 вересня 2011 р.

УГКЦ готова власним коштом спорудити дитячий майданчик на Новому світі

Ми нещодавно писали про ситуацію, яка склалася навколо будівництва  храму УГКЦ  на Новому світі в районі Циганської гори. Мешканці  будинків, біля яких планують  спорудити храм, проти будівництва. Пропонуємо Вашій увазі офіційну заяву церкви з цього приводу...

В ситуації, яка склалася довкола будівництва парафіяльного будинку при храмі Святого Василія Великого в м. Тернопіль прес-служба Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ бажає заявити таке:

Церква завжди ставить інтерес, добробут і безпеку городян вище понад усе. В цьому полягає її служіння. Священик Степан Левчик, як духовна особа, прагне в першу чергу зберегти мир та спокій у даній ситуації. Він готовий знайти спільний вихід із ситуації, що склалася, і розмовляти із представниками мешканців даного будинку.

Після першої зустрічі склалося враження, що жителі не готові до конструктивного діалогу і, мабуть, відстоюють інтереси третьої сторони... Однак заради миру, спокою та спільного блага парафія готова перенести і обладнати для жителів будинку за власний кошт дитячий майданчик. Запрошуємо жителів будинків довкола храму та людей доброї волі брати участь у молитві в нашому храмі.

Коментарі парафіян:

Ольга Бігусяк, парафіянка храму св. Василія Великого: “Парафіяльний дім повинен існувати при храмі, адже це будова призначена не тільки для проживання священнослужителів парафії, а також для проведення парафіяльних заходів (зустрічей, недільної школи тощо). Священики, що служать на нашій парафії проживають за містом. На кожне Богослужіння вони добираються багато часу. Наші діти, молодь, подружні пари мають велику потребу у приміщенні, де могли би збиратися для духовних зустрічей, уроків катехизму”.

Ольга Семенюк, парафіянка храму св. Василія Великого: “Ми отримали цю землю законно. Священик, що діяв від імені усіх вірних парафії дотримав усіх передбачених законом процедур. Хоч мешканці, що протестують, не є нашими парафіянами, але їх думку ми хочемо врахувати. Отець Степан відмовив наших вірних іти та відстоювати інтереси парафії, адже це могло б спровокувати глибше протистояння. Ми молимося за мирне вирішення конфлікту”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...