• Головна
  • До Дня туризму нагородили переможців конкурсу «Відпочивай на Тернопіллі»
10:00, 27 вересня 2011 р.

До Дня туризму нагородили переможців конкурсу «Відпочивай на Тернопіллі»

В Українському домі «Перемога» відбулося урочисте відзначення Міжнародного дня туризму та Дня туризму в Україні. В рамках заходу Олексій Кайда нагородив грамотами Тернопільської обласної ради кращих представників туристичної сфери та осіб, які внесли вагомий особистий внесок у розвиток туризму на Тернопіллі.

«Свою політику в сфері туризму Тернопільська обласна рада реалізовує через комунальне підприємство Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр». Таких  комунальних підприємств в Україні є мало. За досвідом роботи нашого підприємства звертаються уже обласні ради інших регіонів. ІНФОТУРЦЕНТР за рік роботи зробив чимало: реалізовується проект "Туритисно-рекреаційний кластер "Дністровський каньйон",  проведено три прес-тури туристичними перлинами Тернопільщини для регіональних та всеукраїнських ЗМІ, створено та видається журнал «Ternotravel».  Спільно з ІНФОТУРЦЕНТРОм проводяться різні цікаві акції, приміром, марафон "Відпочивай на Тернопіллі. Колекціонуй туристичні марки!», підсумки якої ми підбиваємо сьогодні разом з ІНФОРТУРЦЕНТРОМ та проектом  «Туристичні марки України». Тернопільська обласна рада робить багато для того, аби в Україні Тернопільщина не асоціювалася із так званим депресивним регіоном, а потужним туристичним об’єктом, який вартий того, щоб краєм подорожували і тернополяни, і мешканці інших областей, і гості з-за кордону, – зазначив голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда.

Він також додав, що у справі популяризації Тернопільщини як туристичного регіону багато докладаються і представники туристичної сфери, і журналісти.

Голова обласної ради за сприяння розвитку  туризму та видання першого спеціалізованого регіонального туристичного журналу «TernoTRAVEL» вручив грамоту колективу комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр».

Грамотами обласної ради також відзначено: Олександра Смика,  автора проекту «Тернопілля – духовний центр українства», – за вагомий внесок у популяризацію туристичного потенціалу Тернопільщини; Віру Матковську, власницю приватної колекції «Борщівська вишивка», - за значний вклад у збереження національних традицій та відродження борщівської вишивки; Оксану Габруську, редактор програми «Провінційні вісті» телеканалу ТВ-4, – за ваговим особистий внесок у популяризацію туристичної Тернопільщини та за цикл  краєзнавчих сюжетів; Ольгу Заставецьку, завідувача кафедри географії України та туризму ТНПУ ім.В.Гнатюка, – за вагомий внесок з підготовки фахівців туристичної галузі, Назара Яворського, начальника відділу зовнішніх зв’язків та промоції області виконавчого апарату Тернопільської обласної ради – за особистий внесок у розвиток туризму на Тернопіллі, та інші земляки, вклад яких у розвиток туризму високо оцінила влада краю. Відзнаки отримали й інші земляки, вклад яких у розвиток туризму високо оцінила влада краю.

Під час проведення святкування відбулося урочисте відзначення переможців  акції-марафону «Відпочивай на Тернопіллі. Колекціонуй туристичні марки!».

«Коли 1 травня ми оголосили про акцію-марафон «Відпочивай на Тернопіллі. Колекціонуй туристичні марки», то не очікували такої уваги до неї. Майже кожного дня нам телефонували учасники і повідомляли про нові й нові марки. Серед учасників акції були і туристи із-за кордону. Наприклад, пан Олег Зайка із Москви назбирав аж 8 туристичних марок Тернопілля! Загалом у акції взяло участь 37 учасників», - повідомила директор ІНФОТУРЦЕНТРу Лариса Римар.

Призерами  акції-марафону «Відпочивай на Тернопіллі! Колекціонуй туристичні марки» стали: Оксана Сінькевич – 41 марка; (м.Тернопіль), Витягловський Володимир – 26 марок (м.Львів), Кацай Вікторія – 18 марок (м.Харків). Переможці акції отримали цінні призи, серед яких головний приз – сучасна цифрова фотокамера Nicon від партнера акції магазину-салону «Орбіта». Призери акції отримали косметичні набори Avon від ТРЦ «Атріум». А харків’янка Вікторія Кацай  - сертифікат на фотосесію в українському стилі  від тернопільського фотографа Юлії Версти.

Відзначення завершилося смачною кавою від кав’ярні «Золотий дукат» та  «туристичним тортом» від Кондитерського дому «Блажевських».

До Дня туризму нагородили переможців конкурсу «Відпочивай на Тернопіллі», фото-1
До Дня туризму нагородили переможців конкурсу «Відпочивай на Тернопіллі», фото-2
До Дня туризму нагородили переможців конкурсу «Відпочивай на Тернопіллі», фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...