• Головна
  • На Західній Україні пропонують ввести власний час
08:55, 27 вересня 2011 р.

На Західній Україні пропонують ввести власний час

Депутат Львівської обласної ради від «Нашої України» Олесь Старовойт вважає, що Західна Україна може жити за своїм декретним часом. Також він називає рішення ВРУ про перехід на зимовий час неправильним. Про це Олесь Старовойт зазначив у коментарі ZAXID.NET.

«Це все-таки цивілізаційно-часовий простір це не така проста річ. Більшість світу має схему переходу на літній час. Радянський Союз в 1981 році з огляду на логічність такої речі також прийняв перехід на літній час. Однак, коли несподівано з цього вийшла Росія, одразу за нею потягнулась Україна. Але цим ми не врахували, що будемо відтак жити синхронно швидше з одною частиною світу, але відмовлятись від того, як живе цивілізаційний світ. Оскільки літній час був ведений весною 1981 року, нам треба спочатку скасувати літній час, і вже до нього не повертатися з весни», – сказав Старовойт.

Інакше, з його слів, ми залишаємось жити в літньому часі, замість того, «щоб повернутись у свій звичний час».

Щодо переходу регіону на такий собі львівський часовий режим, Старовойт зауважив, що його спочатку треба вираховувати.

«Не зважаючи на те, що вся країна, фактично, живе у двох різних астрономічних поясах, вона може жити за одним часом, який встановлено в місті Києві. Але тоді варто розглянути доцільність запровадження декретного часу в західній Україні, як це було зроблено 1990 року», – сказав Старовойт.

Він зазначив, що відповідне звернення буде зроблено до українського парламенту.

Як інформував ZAXID.NET, 20 вересня Верховна Рада підтримала законопроект №8330 «Про зміну порядку обчислення часу на території України», ініційований народним депутатом Олегом Надошею (фракція Партії регіонів), яким скасовано перехід на зимовий/літній час. За відповідне рішення проголосували 266 народних депутатів. Профільний парламентський комітет підтримав прийняття цього законопроекту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...