• Головна
  • Талановита співачка з Тернополя продовжує боротьбу в телешоу «Голос країни» (відео)
09:00, 20 квітня 2015 р.

Талановита співачка з Тернополя продовжує боротьбу в телешоу «Голос країни» (відео)

Талановита співачка з Тернополя Катя Іванчук пройшла до наступного етапу співочого шоу «Голос країни».  У «Вокальних боях» дівчина переспівала свого суперника Артема Мурача.

Катя і Артем надзвичайно проникливо виконали пісню гурту «СКАЙ» «Не йди». Їхній виступ був найзворушливішим у даному етапі шоу.

Проте тренерам більше сподобалось, як співає тернополянка. І творчий наставник дуету Тіна Кароль також віддала перевагу Катерині, пише Інфопростір.

Нагадаємо, до  «Вокальних боїв» потрапив також 18-річний студент з Тернополя Андрій Лучанко. Він обрав своїм тренером Святослава Вакарчука.

Тож чи пприйде він до етапу «Нокаутів», побачимо вже у наступних випусках шоу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #співачка #"Голос країни"

Коментарі

ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Оголошення
live comments feed...