• Головна
  • В Тернополі працювала “Майстерня здоров’я"
20:50, 27 вересня 2011 р.

В Тернополі працювала “Майстерня здоров’я"

26 - 27 вересня 2011 року в поліклініці Тернопільської комунальної міської лікарні № 2 проходила традиційна інформаційно-оздоровча акція “Майстерня здоров’я". Цього разу вона була присвячена Всесвітньому дню серця.

Учасники акції виміряли артеріальний тиск, визначали рівень кальцію в крові, індекс маси тіла та антропометричні дані. Бажаючі  отримали консультації сімейних лікарів, кардіологів тощо.

Провели акцію Головне управління охорони здоров'я ТОДА та Всеукраїнське Лікарське Товариство. Такий захід зараз на часі, адже в Україні, як і в усьому світі, хвороби системи кровообігу займають перше місце серед основних причин смерті населення.

Всесвітня Федерація Серця закликає спрямувати увагу на фактори ризику розвитку серцево-судинних захворювань та інсульту, можливості їх попередження. Саме серцево-судинні захворювання зумовлюють дві третини всіх випадків смерті та третину причин інвалідності.  Поведінка, звички, вибір людини впливають на здоров'я і життя самої людини і її нащадків.

Лікарі відмічають ознаки саморуйнуючої поведінки багатьох мешканців Тернопільщини. Інформаційно-оздоровчі акції слугують меті ознайомлення з факторами ризику та акцентування уваги людей на збереженні здоров'я.

Головні причини хвороб серця та інсульту - неправильне харчування, гіподинамія, тютюнокуріння, алкоголізм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...