• Головна
  • На Тернопільщині автомобіль збив велосипедиста
19:10, 20 квітня 2015 р.

На Тернопільщині автомобіль збив велосипедиста

Дорожньо-транспортна пригода трапилася 18 квітня у райцентрі. Водій автомобіля Сітроєн допустив наїзд на двадцятидвохлітнього велосипедиста.

На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група. За попередньою інформацією, юнак порушив правила дорожнього руху, виїхав з другорядної дороги та не пропустив легківку. В результаті наїзду велосипедиста зі струсом мозку госпіталізували до травматологічного відділення Лановецької лікарні.

Любителі двоколісних транспортних засобів повинні знати та дотримуватися вимог Правил дорожнього руху.

Одне з основних – це питання технічної справності велосипеда та його обладнання. Забороняється керувати велосипедом з несправними гальмами, в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості потрібно вмикати ліхтарі (фари) чи світловідбивачі – спереду білого, позаду червоного, а по боках жовтогарячого кольору.

Наслідки будь-якого падіння з велосипеда будуть завжди меншими, коли велосипедист матиме велошолом, наколінники та нарукавники.

Державтоінспектори закликають як велосипедистів, так і водіїв автомобілів не порушувати елементарні правила безпеки.

На Тернопільщині автомобіль збив велосипедиста, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #автомобіль #велосипедист #ДТП

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК накриє повістками і штрафами прямо з 1 липня масово, долю мобілізованого насправді вирішить це": мобілізація, ВЛК
"Дощ і потужне похолодання чекають в Україні прямо завтра, гроза та злива затоплять місцевість": куди суне люта негода?
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Кабачки можна заморозити на зиму: як це правильно зробити і не зіпсувати овоч
Оголошення
live comments feed...