• Головна
  • Cектантську каплицю розсвячують і демонтують прямо зараз!
13:03, 30 вересня 2011 р.

Cектантську каплицю розсвячують і демонтують прямо зараз!

До каплички в парку Національного відродження під’їхала важка будівельна техніка: бульдозери, грейдер та вантажівки. Поряд чергують кілька екіпажів швидкої допомоги та пожежники. Територію навколо очепили десятки  міліціонерів.

В самій каплиці священники традиційної української християнської церкви зараз проводять обряд розсв’ячення. Після нього ця будівля більше не вважатиметься церквою. Одночасно співробітники комунальних служб готуються виносити речі, пише "За Збручем".

Прихильників секти, які намагалися захистити свою капличку трохи раніше відтіснили з території. Їх не більше трьох десятків і вони лише моляться, але не чинять жодних агресивних дій.

Співробітники комунальних служб завершують винос майна з незаконно збудованої церкви у парку. Там виявилося дуже багато статуй Матері Божої – близько сотні.

З приміщення чути звуки  роботи будівельної техніки, можливо демонтують внутрішні конструкції, передає наш кореспондент з місця подій.

Віряни,які відвідували капличку моляться збоку. Інтормація про події маї шанс потрапити у вечірні телевізійні новини України – зараз на місце подій прибула знімальна група каналу “1+1″

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...