Людмила Янукович побажала вчителям хліба з салом, покаялася і розплакалася

Дружина Президента України Людмила Янукович вітаючи працівників сфери освіти  із Днем учителя 29 вересня, покаялася і розплакалася.

Наприкінці урочистих зборів в Донецьку Людмилу Янукович запросили вийти на сцену і привітати вчителів з їхнім професійним святом. Як передає Експрес, з благословення священослужителя, перша леді звернулася до педагогів.

"Тут стоять люди, які віддали не в одному поколінні, а у двох, трьох і чотирьох, усю свою життєву силу, всі знання ... Мені, на жаль, похвалитися нічим - у нас немає в роду вчителів", - сказала вона.

"Я стою перед вами і хочу зізнатися і покаятися, - звернулася Людмила Янукович до присутніх - Я хочу сказати, що в душі я - вчитель російської мови, що не відбувся. Я вам всім низько вклоняюся ... У ті роки, коли я вчилася, коли всі школярі ходили в одній коричневій формі і з великими бантами, вчитель був не просто людина, а супер-людина, щось неземне ... ".

"Я думала, що буду вчителем російської мови та літератури. Мама хотіла, щоб я була юристом, як і вона. Але мені ця професія не подобалася. Але десь далеко, в молодості, залишилися лист Тетяни до Онєгіна, залишилися прислівникові, дієприслівникові звороти. Я десь учитель, що не відбувся", - сказала вчителям дружина Януковича і розплакалася. Зал зустрів її слова бурхливими оплесками. "Спасибі, що ви мене розумієте", - подякувала вона педагогам.

"Напередодні зими хочу побажати теплого дому, на столі хліба, сала і ще хто чого забажає. Бажаю всім-всім молитися, вірити, сподіватися, терпіти, прощати і любити", - побажала перша леді вчителям.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі