Верховну Раду України офіційно подали на рекорд Гіннесса (відео)

Під звернення порталу "Майдан" до Литвина долучилися майже 700 громадян. Вже пройшов місяць на його відповідь (в змісті якої ніхто не сумнівається) і організатори офіційно подають Верховну Раду на рекорд Гіннесса, інформує Стик. Але питання – як назвати ті рекорди? Влучна назва – пів справи! Саме за назвою заявки на рекорд менеджмент книги Гіннесса, передовсім, ухвалюватиме рішення про його подальший розгляд.

Попередньо планували подати заявки в таких номінаціях: “Парламент, члени якого проголосували за найбільшу кількість відсутніх колег протягом одного голосування” та “Парламентар, який проголосував за найбільшу кількість відсутніх колег протягом одного голосування”. А один закордонний майданівець запропонував назву «Most Voter Frauds in a Minute» або «Найбільша кількість шахрайських голосувань за хвилину» (заявка подається англійською мовою).

Перший варіант – правильний по суті, але…. нудний. Подання на Гіннесса -- це не судовий позов, там головне розважальна компонента. Що розважального в «шахрайських голосуваннях» -- це теж питання.

Кожен може придумати номінацію для нардепів-піаністів. Для натхнення почитайте сайт Гіннесса http://www.guinnessworldrecords.com/explore-records/ Ви можете побачити там. Що назва рекорду має бути передовсім КОРОТКА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі