Янукович «дасть по руках» ініціаторам запровадження біометричних паспортів

Урядовий уповноважений з питань дерегуляції Михайло Бродський на 100% упевнений, що президент Віктор Янукович не допустить вступу в силу закону «Про документи, що засвідчують особу і підтверджують громадянство України» і накладе на нього вето, - інформує Експрес.

«Прийняття закону повністю суперечить всьому тому, що говорив глава держави раніше про боротьбу з корупцією, спрощення адміністративних процедур і дерегуляцію, тому впевнений, що ніякої підтримки закон не отримає», - заявив М. Бродський.

Він також повідомив, що звернувся на цьому тижні з проханням дати оцінку МВС заявою народного депутата Василя Грицака, що вартість виготовлення ЕДАПСом водійського посвідчення становить 120 грн, а МВС продає їх по 800 грн.

«І я довів до відома міністра, що вартість пластикової банківської картки з більш високим ступенем захисту, ніж бланк посвідчення водія, становить від 8 до 26 грн. Вважаю, що МВС може розглянути питання про зміну виробника водійських посвідчень і досягненні суттєвої економії бюджетних коштів та коштів громадян, які оплачують ці документи. Вважаю за необхідне організувати виготовлення документів суворої звітності тільки на конкурсній основі, щоб не допустити монополії і забезпечити найнижчі закупцени », - підкреслив М. Бродський.

Зазначимо, що Міністерство юстиції, Головне науково-експертне та Головне юридичне управління Верховної Ради дали однозначно негативні висновки проти лобійованого ЕДАПСом закону. Міністерство внутрішніх справ також відмовилося ставити візу на даний законопроект.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі