• Головна
  • Порожні коробки: у штабі Самооборони Тернопільщини завершилися запаси продуктів для бійців
21:00, 29 квітня 2015 р.

Порожні коробки: у штабі Самооборони Тернопільщини завершилися запаси продуктів для бійців

Місцеві волонтери просять про допомогу. У штабі Самооборони Майдану  Тернопільщини вичерпалися запаси найнеобхіднішого.

Перше, що впало в очі, коли ми зайшли до волонтерів – порожні коробки. Ситуація з продовольством у штабі Самооборони Майдану Тернопільщини – критична, каже Ліля Мусіхіна, передає ІНТБ.

ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер: «Я не боюсь, коли вони просять там тушонок. Я не боюсь, коли вони починають шукати якісь кольори камуфляжу і так далі. Але найстрашніша ситуація – це коли просять макаронів і сала. От сьогодні в нас така ситуація. Прийшли одні, прийшли другі, був лише один ящик макаронів. Ми його віддали і залишився штаб порожній».

Миттєво спрацювали соцмережі. І штаб Самооборони Майдану поповнився кількома десятками кілограмів макаронів. Та потреба залишається в іншому. Йдеться про крупи, сало, домашню консервацію. Немає навіть мила і засобів особистої гігієни. Якщо ви не можете допомогти матеріально, волонтери навчилися самотужки заробляти кошти на потреби передової. До чого запрошують і вас.

ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер: «Хто має можливість, хто вміє вишивати, хто вміє тримати в руках клейовий пістолет, хто вміє працювати з біжутерією, може запропонувати якісь інші варіанти. Приходьте, ми будемо раді, посунемося, сядемо разом, будемо працювати разом».

Нагадаємо, штаб Самооборони Майдану Тернопільщини знаходиться на вулиці Грушевського, 1.

#Штаб Самооборони Тернопільщини #запаси продуктів #бійці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...