• Головна
  • Як проходить на Тернопільщині призов строковиків?
18:30, 30 квітня 2015 р.

Як проходить на Тернопільщині призов строковиків?

В Україні закінчилася четверта черга часткової мобілізації, яка тривала з 20 січня до 19 квітня, і розпочалася п’ята. Для Тернопільської області вже визначено і доведено до районних військових комісаріатів планове завдання. Призвати мають майже у три рази менше військовозобов’язаних, ніж за попередньої черги.

Мобілізація, як раніше, стосується не тільки людських, а й матеріальних ресурсів. У зв’язку з тим, що одночасно відбувається призов на строкову службу, навантаження на військкомати і медичні комісії збільшилось, це може мати негативний вплив на якість оповіщення. Однак обласний воєнком Володимир Катинський сподівається, що область не пастиме задніх по мобілізації, як за попередніх черг, пише "Номер один".

- Здійснюється оповіщення і по підприємствах та установах, якщо вони подадуть із загальної кількості військовозобов’язаних бодай 10 відсотків, то планове завдання буде виконано з резервом, - каже полковник Катинський.

Що ж до призову на строкову службу, приємних несподіванок не відбулося – юнаки продовжують ухилятися від явки у військкомати. Хоча навіть ті призовники, кому не прийшла повістка, зобов’язані з’явитися у призовні дільниці, повідомляє начальник відділу комплектування та призову Тернопільського облвійськкомату Олег Денисюк.

- Відбулося незначне переформатування планового завдання по призову строковиків. У травні в першу чергу ми змушені комплектувати частини та підрозділи Національної гвардії України. А в другій половині місяця відправлятимемо призовників до Збройних сил, - інформує військовий.

Точної цифри, скількох мешканців Тернопільщини відправлять до армії, не називають. Та приблизно 200 юнаків у травні поповнять Нацгвардію і понад 100 потраплять у ЗСУ.

#Тернопільщина #призов строковиків

Коментарі

Оголошення
live comments feed...