• Головна
  • Кращі навчально-виховні заклади Тернопілля
12:00, 3 жовтня 2011 р.

Кращі навчально-виховні заклади Тернопілля

Тернопільська ОДА визначила переможців конкурсу «Кращий навчально-виховний заклад-2011». З метою підтримки творчої ініціативи та управлінської майстерності, поширення досвіду роботи кращих загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, з ініціативи  голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна, було проведено обласний конкурс «Кращий навчально-виховний заклад-2011».

Підсумки конкурсу підбили напередодні Дня працівників освіти.

У номінації «Кращий загальноосвітній навчальний  заклад І-ІІІ ступенів», переможцем визнано Стрілковецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів  Борщівського району.

Заклад отримав персональний комп’ютер та багатофункціональний пристрій «CANON».

Крім того, голова обласної державної адміністрації, який і вручав відзнаки переможця конкурсу, прийняв рішення вручити переможцеві у цій номінації сертифікат на отримання сучасного мультифункційного класу, створеного на базі системи «NOVA 500».

Також визначено переможця у номінації «Кращий загальноосвітній навчальний  заклад І-ІІ ступенів» - Зеленську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів  Бучацького району. Заклад отримав персональний комп’ютер та  принтер «CANON».

У номінації «Кращий загальноосвітній навчальний  заклад І ступеня» переможцем визнано Тернопільську спеціалізовану загальноосвітню школу І ступеня  повного дня з поглибленим вивченням основ економіки. Заклад отримав персональний комп’ютер та  принтер «CANON».

У номінації «Кращий дошкільний навчальний заклад» переможцем став дошкільний навчальний заклад «Берізка» м. Ланівці. Заклад отримав музичний центр «LG».)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...