• Головна
  • Тернопільська міська рада хотіла заборонити Віче на майдані
08:00, 1 травня 2015 р.

Тернопільська міська рада хотіла заборонити Віче на майдані

Акцію відомої волонтерки Майдану Лізи Шапошнік хотіла заборонити міська рада.

У Тернопільському окружному адміністративному суді учора розглядали адміністративний позов виконкому Тернопільської міської ради про обмеження права на мирні зібрання.

Нагадаємо, 3 травня о 15.00 на Театральному майдані планують провести «Народне віче». Під час цього заходу планують обговорити діяльність влади на Тернопільщині після Майдану, звільнення голів райдержадміністрацій, перешкоджання волонтерській діяльності, різке зростання цін, бюрократичні перешкоди для учасників АТО, звіт благодійних організацій, повідомляє "Погляд".

Міська рада аргументує, що під час святкових днів є небезпека виникнення конфліктних ситуацій, загроза громадського порядку ,  життю і здоров’я громадян. Натомість, зазначає, що даний захід можна буде провести в інший час у іншому місці, коли нормалізується ситуація в суспільстві. Також до міської ради звернулося міське управління міліції із проханням обмежити проведення масових заходів на території міста з 1 по 9 травня.

Організатори «Народного віче» запевнили суд, що вони планують провести мирний захід і жодних порушень громадського порядку під час акції не буде.

Суд відхилив позов міської ради. Ліза Шапошник зізнається,  не вірила, що виграє справу. Очевидно, Майдан в Україні був недаремно і зміни все ж відбулися, – додає вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#віче

Коментарі

Оголошення
live comments feed...