• Головна
  • До Тернополя приїхали школярі зі Слов’янська
14:00, 2 травня 2015 р.

До Тернополя приїхали школярі зі Слов’янська

Школярі зі Слов’янська приїхали на кілька днів у Тернопіль для участі у чемпіонаті «КРОКС». Старшокласники зі Сходу в нашому місті вперше, і дуже задоволені.

АНЯ: «Когда мы только-только сюда приехали, город сразу же отличался от нашего Словянска. Впечатления очень яркие, мне очень понравилось здесь. И меня поразило то, как сразу же нас тепло встретила команда. В принципе, они соперники, но они очень тепло к нам отнеслись».

ДАНИЛО: «Местная команда встрелила. И организаторы, я так понял,  турнира. Прям на ЖД вокзале. Ну, приятно очень».

Юні гості зі Слов’янська зізнаються, трохи побоювались їхати у Тернопіль, адже ніколи не були на західній Україні. Проте враження від міста у них найкращі, передає ІНТБ

САША: «Спочатку, так, страшно. Ну, мало ли, там скажуть що. Але згодом, як ми приїхали, то зрозуміли, що тут такого не буде. Та нам ще вчитель розказував, що тут завжди чисто та дружелюбно».

Супроводжує дітей педагог Віктор Мицько. Чоловік розповідає, родом з Тернопільщини, закінчив наш педагогічний університет. А тому, куди везе дітей знав.

ВІКТОР МИЦЬКО, педагог, супроводжує дітей: « Дуже цікаво для дітвори було, що нема жодної вулиці з радянською символікою. Їм це дивно, їм, певно, це приємно. І, надіємося, що це не перший, і не останній раз, будемо приїжджати. Як-то кажуть – Схід і Захід разом».

Школярі на чемпіонаті представлять Слов’янський міський осередок «КРОКС». Команда складається з семи чоловік і має назву «Друге дихання».

БОГДАН: «Ну, ожидаем познакомится с новыми друзьями. Ещё больше посмотреть город, узнать что-то интересное об этом городе. Планируем сходить на футбольный матч, который будет 1-го числа».

АНЯ: «Ну, по населению наш город почти такой же, но по размерам он намного меньше, чем Тернополь. И здесь, я считаю больше мест, куда можно сходить, где развлечься,  и что посмотреть».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #школярі зі Слов’янська

Коментарі

Оголошення
live comments feed...