Купити людину в Тернополі можна за символічну ціну… і з благодійною метою

В Тернополі людей продають на аукціоні, стартова ціна – всього лише 5 гривень. Звучить вражаюче?! Мова не йде про узаконені форми рабства чи кріпостного права у сучасній Україні. Молоді хлопці та дівчата йдуть на це добровільно, навіть з ентузіазмом! Адже виручені гроші підуть на хорошу справу – зібрані кошти передадуть дитячому будинку, куплять малятам цукерок, іграшок та книжок.

Вже не вперше у нашому місті проводиться благодійна акція, суть якої у тому, що кожен бажаючий може виставити себе на продаж. Це означає, що ви зобов’язуєтеся піти на прогулянку з людиною, яка вас придбає.

Цього разу акція носить назву «Куплю зустріч зі студентом», і наразі потенційним «покупцям» пропонуються на вибір 12 хлопців та 12 дівчат, «асортимент» зростає.

Можна сперечатися про морально-етичний контекст такої справи, але для багатьох вирішальним аргументом є те, що у такий неординарний спосіб можна справді допомогти тим, хто потребує підтримки. Учасники акції прагнуть у такий спосіб також оцінити свою популярність серед однолітків, і у перспективі – познайомитися з новими людьми, цікаво провести час із тією особою, яка запропонує найвищу ціну за можливість поспілкуватися з вами.

Долучитися до акції можна тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі