• Головна
  • Дезертирів і ухилянтів не братимуть на держслужбу, їм не даватимуть землі, кредитів і взагалі сильно ускладнять життя
18:30, 4 травня 2015 р.

Дезертирів і ухилянтів не братимуть на держслужбу, їм не даватимуть землі, кредитів і взагалі сильно ускладнять життя

Дезертирів і ухилянтів не братимуть на держслужбу, не видаватимуть земельних ділянок, кредитів і взагалі їм сильно ускладнять життя.

Про це в інтерв'ю ЛIГАБiзнесIнформ заявив заступник глави Адміністрації президента Андрій Таранов. Відповідаючи на питання про особливості проведення п'ятої хвилі мобілізації та про зміни у формуванні керівного складу армії він сказав: "Один із прикладів нового підходу до служби - президент особисто проводить співбесіду з кожним, хто призначається на генеральську посаду. При цьому він не ставить питання, була ця людина в зоні АТО чи ні. Він запитує - скільки часу кандидат провів у зоні бойових дій у Донбасі і які результати досягнуті. Якщо людина не пройшла зону АТО, якщо не захищала Батьківщину, не виконувала бойових завдань у зоні АТО - на вищу посаду вона призначена не буде. Це навіть не обговорюється. Якщо згадувати ізраїльський досвід, то система передбачає, що солдата не питають - служив він чи не служив. Його запитують, в якому підрозділі проходив службу. Система, яку ми закладаємо, передбачає, що колись, через деякий час, якщо люди захочуть працювати в митних, фіскальних органах, автоінспекції, рятувальній службі, в силових і правоохоронних органах, то їм буде поставлено питання: а що ти робив з такого-то періоду по такий? Хворів? Поїхав? Пересидів? Відмазався? Чудово, ти не підходиш. При створенні єдиної системи призовників, ухильників і дезертирів - це зараз обговорюється - ми підемо далі. Якщо людина - ухильник, то, на пропозицію керівників районних адміністрацій, пропонованим ними змін до законодавства, ця людина не зможе, наприклад, отримати кредит, купити землю, перереєструвати власність. Ця пропозиція глав райадміністрацій висловлювалася на зустрічі з президентом. Відмовився служити в армії у важкий для країни день - ти не зможеш бути державним службовцем або займати посади в правоохоронній системі, пише Експрес.

Специфіка п'ятої хвилі мобілізації - це призов по конкретних спеціальностях. У четверту хвилю зпризвали і перенавчали на деякі спеціальності. У п'яту хвилю людина з певною військово-обліковою спеціальністю йде на службу за такою ж військово-обліковою спеціальністю. Ця відмінність п'ятої хвилі від усіх інших. Основне завдання четвертої та п'ятої хвилі - створення резерву і ротація бойових підрозділів. Є відмінності і в оснащенні. Бійці одягнені-взуті, проходять навчання, є все необхідне для підготовки".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дезертирів і ухилянтів не братимуть на держслужбу #5 хвиля мобілізаціїї
Оголошення
live comments feed...