В Тернополі відкрили соціальну перукарню: заступник мера Л.Бицюра взявся за ножиці

Скористатися безкоштовними послугами перукарів зможуть соціально незахищені тернополяни по буднях з 12.00 до 15.00. Перукарню для них відкрили 3 жовтня у приміщенні управління соціальної політики міськради по вул. Лисенка, 8. На сьогоднішній день у соціальній перукарні працює два перукарі-волонтери. Уже в перший день до них вишикувалася черга з відвідувачів.

Заступник міського голови Леонід Бицюра особисто взяв в руки ножиці і разом з начальником управління соціальної політики міської ради Марєю Чашкою урочисто перерізав символічну стрічку, відкриваючи перукарню.

«Люди з особливими потребами – вразливі люди, які потребують уваги і опіки влади та громади. Сьогодні ми відкриваємо соціальну перукарню для них. Поки що майстри працюють тут на громадських засадах. Однак з січня вони будуть оформлені на роботу. Їхніми послугами зможуть скористатися всі соціально незахищені верстви Тернополя. Ми намагатимемося і надалі робити все можливе, щоб життя людей з особливими потребами в місті було щасливішим і комфортнішим», - сказав заступник міського голови Леонід Бицюра.

Привітали представники міської ради присутніх і з Днем людей похилого віку, для яких в управлінні соціальної політики підготували концертну програму і обід у благодійній їдальні.

«Благодійна їдальня діє у двох напрямках – потребуючі приходять в їдальню на гарячі обіди або отримують ці обіди вдома. Така послуга існує для людей, які не можуть самостійно прийти до нас, - зазначила начальник управління соціальної політики Марія Чашка. - Послугами перукарів також можна буде скористатися за місцем проживання, оскільки ми маємо укладені угоди з перукарнями, де їхні спеціалісти обслуговуватимуть людей з особливими потребами».

За словами Марії Чашки, години прийому коригуватимуть в залежності від потреби. У планах міської ради - розширення мережі соціальних перукарень у місті.

В Тернополі відкрили соціальну перукарню: заступник мера Л.Бицюра взявся за ножиці, фото-1
В Тернополі відкрили соціальну перукарню: заступник мера Л.Бицюра взявся за ножиці, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі