
10:00, 5 травня 2015 р.
Відсьогодні тернополяни зможуть подати документи для оформлення субсидій
Першого травня 2015 року набула чинності спрощена система призначення субсидій. Для того, щоб скористатися можливістю отримати субсидії, потрібно подати необхідні документи.
Починаючи з п’ятого травня, тернополяни зможуть подати документи поштою, занести в управління соціальної політики або в ЖЕКи, де працюватимуть соціальні інспектори.
Бланки Заяви та Декларації у Тернополі розіслали по поштових скриньках. Також їх можна завантажити та роздрукувати власноруч (посилання).
Нагадаємо, на субсидії населенню для оплати житлово-комунальних послуг з державного бюджету виділено 24,5 млрд грн. Надання субсидії запроваджується на 12 місяців, а не опалювальний період як раніше.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі