• Головна
  • Тернополяни скаржаться, що поряд із дитячим майданчиком оселилися щурі
12:30, 5 травня 2015 р.

Тернополяни скаржаться, що поряд із дитячим майданчиком оселилися щурі

На сайті Тернопільської міської ради мешканці будинку №1 по вулиці Фабрична звертаються до чиновників із важливою і нагальною проблемою.

"Міському Голові Надалу С.В. Мешканців буд.№1 Вул.Фабрична М.Тернопіль Шановний Сегрій Віталійович, звертаємось до Вас з проханням допомогти у вирішенні питань з благоустрою території дитячого майданчика по вул.Фабрична,буд1 відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» Дотримання цих Правил повинно забезпечити найбільш сприятливі в гігієнічному відношенні умови життєдіяльності населення. Особи, винні у порушенні Правил, несуть відповідальність згідно з статтею 80 Основ Законодавства України про охорону здоров'я та статтями 45 - 49 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення". Попередня спроба звернення обмежилась банальною «відпискою» з Вашого боку. Тож сподіваємось на детальне вивчення нашого звернення і прийняття необхідних заходів .Дітки ростуть і реконструкція майданчика колись в далекому майбутньому нас не влаштовує. Майданчику і так 30 років, і за весь цей час зремонтовано аж три гойдалки

1.Необхідно терміново прибрати сміттєзвалище біля майданчика.Там щорічно множаться щурі ,вони серед білого дня вибігають до пісочниці ,це вкрай небезпечно для здоров`я і життя маленьких мешканців нашого будинку. Працівники санепідстанції минулого року потруїли щурів , трупний сморід стояв декілька тижнів ,але це не вирішує проблему .Щурі живучі і мають де плодитись .Врятуйте наших діток А їх ,доречі,15 діток віком від 1 до 10 років .

2. Передбачаємо відписку на зразок – це чужа приватна територія – так от , власник тієї териториї там ніколи не мешкав ,загадили ту територію мешканці навколишніх будинків , Лозовецька 20- обрізали вербу і скинули все гілля на те сміттєзвалище, Крім того вони ж минулого року проводили ремонт під`їзду –все всміття там же – на прилеглій до майданчика території. Окрім вивезення сміттєзвалища і будівельного сміття потрібно обгородити дитячий майданчик ,самим примітивним низьким парканом,так як з двох боків знаходиться дорога і машини на швидкості заїжджають на подвір`я будинку. Як матеріал для огорожі можна використати труби старих поламаних гойдалок ,яким понад 30 років.

3. Поставитина майданчику хочаб одну сучасну дерев`яну гірку , яких зараз у місті багато і не завжди в розумних місцях-як наприклад біля пивбару «Максим» ,та біля дороги по вул..Текстильна. Нам вони вкрай необхідні.

4. Зобов»язати керівництво Коледжу №1 організувати куточки дозвілля для своїх учнів ,гуртожиток яких знаходиться поруч з нашим будинком. Поставити їм на ЇХНЬОМУ подвір»ї лавки ,навіть гойдалки ,тільки щоб вони не нищили те , що ще вціліло на нашому майданчику . Студенти перетворили майданчик в прохідний двір, витоптали всю траву і після дощу з дітьми просто ніде гуляти-суцільна багнюка.Неодноразові звертання до керівника закладу нічого не змінили.

5. Заасвальтувати дорогу на подвір»ї ,так як після сильного дощу з під»їзду неможливо вийти.

6. Зробити дорогу,або хочаб тротуар до дитячого садочку №15, вони у вкрай жахливому стані. Сподіваємось на розуміння і оперативність у вирішенні цих питань. Хочеться вірити , що влада є захисником Інтересів виборців , а не спеціалістами з перекладання паперів . Тим більше , що вирішення наших проблем потребує зовсім невеликих матеріальних і трудових затрат. Також прохання забезпечити прозорість використання коштів ,які ми щомісячно сплачуємо Коменерго. Роботи,виконані до цього часу ,велись з порушенням всіх будівельних норм. Якщо конкретно- бетонування площадок перед вхідними дверима в під»їзд залили не бетоном, а піском ,підварбованим цементом.Вже за пів року цей так званий цемент зметений віником до того стану, який був до ремонту .Питання – скільки мішків цементу списано на цей захід ? Булоб доречно створити на сайті сторінку ,де чітко прописано -НА ЩО витрачаються кошти , а то тарифи збільшили , а на яких піставах- таємниця для платників. З повагою Мешканці будинку №1, вул. Фабрична".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #дитячий майданчик #щурі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...