Побивши з півсотні негрів, Кличко замахнувся і на Януковича

Після того як, сьогодні з'явилася інформація про те, що Попов обігнав Кличко в опитуваннях про рейтинг на мерське крісло, прославлений український боксер вирішив зробити хід конем, пише Експрес.

З’явилася інформація про те, Кличко відмовляється від боротьби з Поповим і піде в Президенти. Таке рішення відомий спортсмен і політик прийняв після зустрічі з бізнесменом Віктором Пінчуком. Пінчук запропонував розкручувати Кличка як загальнонаціонального лідера і лідера всеукраїнської партії. У самій партії впевнені, що участь у локальних виборах може перешкодити Віталію у загальнонаціональній кампанії, як технічно, так і іміджево.

Віктор Пінчук запропонував свою концепцію роботи з медіа і свою команду технологів. Це вже призвело до зачистки у виборчому штабі партії "Удар": прес-секретар партії Лариса Мартюшева минулого тижня була відправлена у відставку.

Крім того, причиною рішення Віталія Кличка зосередитися на загальнонаціональній кампанії стали останні соціологічні опитування. Якщо в загальноукраїнському рейтингу Кличком ми бачимо хорошу динаміку, то в Києві таке зростання відсутнє.

Згідно з даними Центру «Соціальний моніторинг» та Українського інституту соціальних досліджень імені Яременка, рейтинг Віталія Кличка в Києві знизився і складає 13,7% (Кличко програє своєму основному супернику Олександру Попову). У той же час, дослідження соціологічної групи «Рейтинг» показали, що рейтинг Кличко в другому турі президентських виборів дорівнює рейтингу Віктора Януковича (дослідження рейтингів у парі Янукович-Кличко було проведено вперше).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі