У Тернополі збирають гроші на аналізатор крові для онкохворих дітей

Зібрати 100 тисяч гривень на медичний апарат - гематологічний аналізатор крові, планують волонтери до дня Святого Миколая, повідомляє 20 хвилин.Скриньки для пожертв розташували в аптеках, дитячих магазинах, перукарнях та продуктових магазинах Тернополя. Перелік закладів, де є скриньки, можна знайти на сайті donor.tk.

Гроші на аналізатор крові почали збирати також у школах та церквах Тернополя.

- Кожна гривня — це суттєва допомога для наших маленьких пацієнтів, - зізнається волонтер гематологічного відділення міської дитячої лікарні Лілія Домарацька. - У наших діток важкі захворювання крові, а лікування довготривале та дороге. Апарат точного діагностування формули крові для них — необхідність.

Допомогають збирати гроші на апарат волонтери Тернопільської міської молодіжної організації “Іскра любові”.

- Ми уже розташували скриньки для пожертв у класах нашого навчального комплексу — християнській школі-колегіумі імені патріарху Й.Сліпого, - каже волонтер організації Марія Сидор.

Волонтери готуються ще до кількох заходів, які планують провести у жовтні. 13 жовтня у приміщенні школи №12, яку реорганізували у християнський комплекс, відбудеться “солодкий” ярмарок.

- Діти також готують ручні роботи - вишивку, макраме - до наступного благодійного заходу. На Покрову їхні речі можна побачити та купити після відправ у церкві Святих Володимира та Ольги, також у церкві Святого Йосафата, - продовжує співрозмовниця.

Цін на благодійному ярмарку не буде. Кожен, хто пожертвує гроші на медичний апарат для онкохворих дітоей, зможе вибрати собі виріб, який йому сподобається.

- Сподіваюсь, що за два місяці нам вдасться зібрати необхідну суму. А на Святого Миколая ми купимо цей апарат, - каже Марія Сидор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі