• Головна
  • Головного фіскала Тернопільщини невдовзі звільнять з посади?
17:30, 5 травня 2015 р.

Головного фіскала Тернопільщини невдовзі звільнять з посади?

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив новому керівництву Державної фіскальної служби повністю змінити керівників у всіх областях.
Відтак після звільнення нашого земляка Ігоря Білоуса з посади голови Державної фіскальної служби України ідеться зачистка усіх кадрів, яких він привів у податкову.
Також нового голову ДФС омана Насірова зобов'язали збільшити надходження податків за рахунок детінізації та боротьби з податковими ямами, повідомляє УНІАН.
«Прем'єр-міністр під час засідання дав Роману Насірову і його заступникам три місяці на упровадження реальних змін у роботі служби. За ці три місяці новий керівник повинен забезпечити порядок у роботі фіскальних органів і зменшити корупцію в них, змінити вертикаль керівництва ДФС на рівні областей і районів, забезпечити прихід на ці посади нових, незаплямованих кадрів, здатних зламати корупційні схеми. І, нарешті, збільшити надходження податків за рахунок детінізації та боротьби з податковими ямами», – повідомила сьогодні на брифінгу в Кабінеті міністрів міністр фінансів України Наталія Яресько.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податкова

Коментарі

Оголошення
live comments feed...