• Головна
  • Тернополяни не можуть спокійно гуляти з дітьми у парках
11:30, 6 травня 2015 р.

Тернополяни не можуть спокійно гуляти з дітьми у парках

Тернополяни просять владу вжити заходи щодо скроплення парків, дитячих площадок та алей засобами знищення потенційно небезпечних комах - кліщів.

«Уже зараз є факти пробудження активності цих комах. Хочеться спокійно гуляти з дітьми, не боячись за здоров’я найрідніших», – пише пані Наталія.

Як йдеться у відповіді міськради, для попередження випадків захворювань на хворобу Лайма, з метою забезпечення належного санітарно-епідеміологічного благополуччя населення міста зобов’язано підприємства, що обслуговують житловий фонд міста, організувати проведення акарицидних заходів (заходи зі знищення кліщів за допомогою хімічних препаратів) в зонах відпочинку населення (зелені зони, прибудинкові території), забезпечити належний благоустрій прибудинкових територій, своєчасне видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень, скошування трави (у весняно-літній період), підстригання кущів.  У поточному році заплановано відповідні кошти для проведення акарицидних заходів у місцях масового скупчення населення, зокрема на території міських парків.  У кошторисі витрат з міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2015 рік заплановано статтю витрат для проведення спеціальних заходів, спрямованих на запобігання знищенню чи пошкодженню природних комплексів територій та об’єктів природно-заповідного фонду, якою передбачено виконання робіт із зменшення популяції іксодових кліщів (акарицидні заходи) на окремих територіях регіонального ландшафтного парку «Загребелля».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополяни #діти #парки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...