В Тернополі УБОЗівець хотів розвести податківця, а той здав його прокуратурі

У Тернополі засудили на п'ять років тюрми колишнього майора УБОЗу, 40-річного Володимира, повідомляє "Газета по-українськи". Він вимагав гроші у місцевого податківця. Обіцяв, що поверне йому вкрадену машину.

Розслідування цієї справи тягнеться з 2008-ого року, повідомляє Наталія Сеник, прокурор відділу підтримання держобвинувачення в судах прокуратури Тернопільської області.Тоді в податківця викрали особисту „Шкоду-Октавія", яка коштувала 100 тисяч гривень.

„Міліція порушила за цим фактом кримінальну справу, а власник автомобіля шукав через своїх знайомих, хто б міг повернути йому авто. Навіть готовий був заплатити за це винагороду", — сказала Сеник.

За словами прокурора, двоє друзів податківця вирішили „розвести" його на гроші. Залучили до цього ще одного чоловіка – майора УБОЗу.

Той пообіцяв власнику машини повернути її, якщо той заплатить 10 тисяч доларів. Податківець погодився. Але в той же час здав міліціонера прокуратурі.

Трьох вимагачів затримали. Двох друзів податківця амністували. Колишнього УБОЗівця судили – зняли міліцейське звання, та дали п'ять років тюрми.

Під час слідства він пояснив, що не знав, де знаходиться крадений автомобіль.


Джерело: Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі