В Тернополі фармацевти різних країн говорили про ліки, їх замінники та підробки

На ІV науково-практичній конференції з міжнародною участю "Науково-технічний прогрес і оптимізація технологічних процесів створення лікарських препаратів" в Тернополі  представили концепцію розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я України на 2011 - 2020 роки. Участь в обговоренні взяли представники провідних фармацевтичних кафедр вищих медичних навчальних закладів України. Конференція проходила на базі Тернопільського державного медичного університету ім.І.Я.Горбачеського.

Серед актуальних питань, що піднімалися на конференції - реалізація програми створення імпортозамінних лікарських засобів, протидія фальсифікованим лікам та взаємодія профільних кафедр з регуляторними органами, оптимізація фармакоекономічних досліджень, технологічних процесів пошуку і створення лікарських засобів, їх фармацевтичного аналізу, лікарського обслуговування амбулаторних і стаціонарних хворих.

Також було висвітлено деякі аспекти інформаційних технологій та автоматизації наукових досліджень з розробки лікарських засобів, менеджменту та маркетингу у фармації тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі