• Головна
  • 20 поранених з Тернопільщини пройдуть реабілітацію в Аджарії
16:00, 8 травня 2015 р.

20 поранених з Тернопільщини пройдуть реабілітацію в Аджарії

Список постраждалих у зоні проведення АТО військовослужбовців з Тернопільщини, яких прийме на оздоровлення Грузія, затвердили сьогодні.

Бійці відпочиватимуть на курортах Аджарії протягом двох тижнів.

В облраді запевняють, що список формувався на основі подань волонтерів, тож до нього не попали сторонні особи.

«Курорти Батумі готові прийняти наших вояків, як було домовлено під час візиту делегації Автономної республіки Аджарія до Тернополя, – зазначив голова облради Василь Хомінець. -  Група формувалася відкрито та прозоро разом із волонтерськими організаціями.  У її складі як бійці Збройних сил України, так і добровольчих батальйонів, які постраждали, захищаючи державу на Сході України. Усі витрати на оздоровлення та реабілітацію бере на себе грузинська сторона».

Про можливість оздоровлення бійців на курортах Грузії було домовлено минулого року під час візиту на Тернопільщину голови Верховної ради Автономної республіки Аджарія  Автанділа Берідзе .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#реабілітація #Аджарія
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати на вулицях чоловіків без цього документа, їх чекає ВЛК і мобілізація": нові правила та заходи
"Зливи, грози та шквали": в Україну іде несамовита спека, синоптики попередили про негоду
"Ці огірки гості змітають зі столу першими": унікальний рецепт маринаду, не залишаться байдужими навіть гурмани
"Ці пиріжки з вишнями готуються без духовки": оприлюднено унікальний рецепт, тісто стане смачним і соковитим
Оголошення